Zielenią pisane Pracownia Architektury Krajobrazu i Rzeźby

Zielenią pisane Pracownia Architektury Krajobrazu i Rzeźby, Szosa Chełmińska 265a; 87-100 Toruń; … roku zajmujemy się wykonywaniem i realizacją projektów z zakresu; ury krajobrazu oraz kamieniarstwa i rzeźby – każde w swojej dziedzinie. – kominki, województwo kujawsko-pomorskie

Biuro nieruchomości Toruń

ALFA INVESTMENT N.D.F. prowadzone jest przez zespół osób doskonale przygotowanych merytorycznie i z dużym doświadczeniem zawodowym zarówno w dziedzinie obrotu nieruchomościami jak również w kilku innych dziedzinach takich jak bankowość czy finanse. Jesteśmy dynamicznym zespołem profesjonalistów, stawiamy na wiedzę i fachowość, promujemy indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, bezpieczeństwo i wysoką kulturę obsługi.

ALFA INVESTMENT N.D.F. – pośredniczymy w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali handlowo – usługowych. Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli nieruchomości, oraz osoby poszukujące ciekawych ofert. Przedstawimy Państwu szeroki zakres nieruchomości takich jak: niedrogie mieszkania i luksusowe apartamenty, domy i rezydencje w najbardziej poszukiwanych dzielnicach, działki oraz nieruchomości komercyjne.

ul. Grudziądzka 79 (teren CH „BUMAR”)

Toruń

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie Toruń z Alfa Investment.

Napisz komentarz

Your email address will not be published.


*